O nás

Jsme parta lidí, která provozuje jako svůj koníček v létě rampy určené pro freestylové skoky do vody na snowboardu a lyžích. Menší skok jsme postavili jaře roku 2003 u vodní nádrže Balaton (nebo taky Kačák) v Novém Hrozenkově. Každý rok se náš playground snažíme vylepšit a již dnes nám zde stojí dva skoky se třemi úrovněmi rozjezdů. Po několika letech provozu už teď máme pro vás připraveno několik suchých railů, trampolíny, minirampu, špičkové zavlažování a mnoho dalších vychytávek, které dělají BigAir v Novém Hrozenkově tím čím je - nejlepším a nejzábavnějším místem v čr pro tréning triků pro snowboardisty i newschoolové lyžaře. Jsme tady pro všechny, stačí přijet a je jedno jestli je vám patnáct, třicet nebo šedesát let!


smile

Máme perfektně vybavenou půjčovnu vybavení, takže Vám budou stačit plavky, ovšem doporučujeme si přivézt vlastní lyže, nebo snowboard, plovací vestu, helmu a rukavice. Nemusíte se bát se vzít sebou na Hrozenkov i svou zimní výbavu.


Všechny peníze, které BigAir přinese, jdou zpět našemu sportu. Kupujeme za ně nejen lepší vybavení pro BigAir ale i foto a video vybavení, kterým zachycujeme dění například na našich campech.